Göreceli gerekli-gereksiz bilgi ansiklopedimsi şeysi

Kendi kendimize eğleneceğiz, patırtı yapmayın sığırlığın lüzumu yok

EMİNEM LADY GAGADAN KORKAR DA HANGİMİZ KORKMAYIZ AMK

6 Yorum

Selamlar olsun alemin kralları.

Takunyacılar, geçenlerde MJ’nin ölümü hakkında bir yazı yayınlamıştım. Hatırlamadıysanız bir zahmet geri dönüp okuyun, hiç okumadınız bile mi, o zaman çok teessüf ederim hehhehe. ”Eeee napak?” diyorsanız babamızın hayrına açmadık herhalde konuyu, geleceğiz oluum neden şimdi durduk yerde bu konuya girdiğimize, tatavanın lüzumu yok. MJ’nin sisteme karşı duruşunu ve bunun sonucunda hangi sıkıntılarla boğuştuğunu ve neticesinde de öldürüldüğünü önceki yazıda anlatmıştım.  Neyse, bir arpa boyu yol alamayan beynim durup durup s.kik meselelere odaklanıyor, youtube’de Eminem videoları arasında gezip, sağlam rap dinlerken birden Eminem’in Lady Gaga’ya ödül verdiği video çarptı gözüme. Eminem Gaga’ya ödül verirken suratı şekilden şekile girmiş, sonra da Gaga’nın teşekkür konuşması boyunca, otobüste ishale yakalanmış velet gibi bir tuhaf donup kalmış törende. Heh işte MJ ile Eminem olayını burada bağlayacağım, durun kıpraşmayın bağ..lıyo..rummmm… ahan da bağladım heheheh.

Gaga’nın kostümü korkunç evet, zati Gaga’nın kendi de korkunç, allah esirgesin bin tane şeyim olsa bir tanesini vermem, o ne la, ıssız adaya sadece ikimiz düşsek yine de dünya ahret bacımsın Gaga hehehehe. Şimdi Lady Gaga’nın kıyafetini gören Eminem’in mimiklerine iyice bir dikkat edin. Tehdit edilmiş olabilir mi? Canlı yayında? Kim bilir…

Çocuk ilk gördüğünde neye uğradığını şaşırıyor. Yani bu ifadeyi benim suratımda görmüş olsanız, emin olun o an da ” Bu ne la amk” diyorumdur, muhtemelen Emindem’de burada benim gibi düşünüyor eheheeh. Neyse, sonuç olarak çocukceeğızzz  bu şeytani kostümün ne manaya geldiğini, jargonu biliyor olmalı.

Burada da Lady Gaga Eminem’in kulağına,  ”benden duymuş olma ama sistem seni s.kecek” diyor olsa gerek. Çünkü kulağına fısıldananlardan sonra Eminem’in yüzüne bir şeyler oluyor. ”Nasıl bir şeyler?” ”Ne biliyim böyle tövbeestağfurullah tuhaf bir şey oluyor”

Valla böyle bir surat sadece iki insan evladında olabilir

1: Banka kuyruğunda sıçası gelen insan
2: Tehdit edilen, ama sesini çıkaramayan insan

kapiş?

Eminem’in tepkileri o kadar insani ki burada, çocuk s.ke gelmiş gibi kalmış valla. Tamam Gaga gibi bir karı benim de bu kadar yakınımda dursa kendimden soğurum yemin ederim, kıçıma ağız yüz çizsem bu karıdan daha alımlı olur amk. Ama bu yüz ifadesinde bariz korku var.  Dönüyor bir haltlar ama haydi hayırlısı takunyacılar.

Eminem de tıpkı Mj’de olduğu gibi önceleri sisteme dahildi fakat Proof öldürüldüğünde ve çocuğu olduğunda durup düşünmeye başladı. ” Len bu amkmun sistemi beni nereye sürükler” dedi zaar.

Dikkat ettiyseniz Eminim’in bundan önce ki imajı şimdi ki imajından dağlar kadar farklıydı. Eminem için hep şiddet dolu hap bağımlısı ve asi bir genç imajı yaratılmak istenmiştir ve slim shady onun sisteme bağlı egosudur ve sistem tarafından bu imaj olduğunca daha hızlı yayılmıştır. Eminem’i takip eden % 90 fanı Eminem’in şarkılarındaki verdiği mesajları bilmez Dmx’in dediği gibi ‘ ritimlere değil şarkıdaki sözlere bakınız’, Eminem recovery’i kadar hep üstü kapalı mesajlar vermiştir.Say Goodbye Say Hollywood’da dediği gibi ’ ruhumu şeytana satmıştım geri alamadım der’.

Eminem’in Recorvery albümünde  25 to Life şarkısını defalarca dinlemişimdir, çokta severim la herifçioğlunun şarkılarını. ama bu şarkı da iredelenmesi gereken şeyler olduğunu düşünüyorum takunyacılar. Siz de öyle düşünüyorsanız okumaya devam edin, düşünmüyorsanız tatava yapmayın, sessizce uzaklaşın heheheh. Şarkının sözlerine şöyle bir göz atarsak:

hayata 25

giriş: diğer taraf için çok geç kovalamaca başladı

hayata 25 diğer taraf için çok geç kovalamaca başladı

hayata 25 evet çok geç onları takip edemeyeceğim

hayatımı geri alıyorum değişimin içinden yakalayıp

hayata 25 yaptığım intiharları onun anladığını sanmıyorum

belki bu orospu doğrusunu yaptı ben kalmak istediğimde

ama zaten geri aldığım hayatımın yarısını harcadım

senin için çöküş ve ölüm, artık senin için daha fazla ağlamayacağım

artık senin yüzünden acı yok kaltak

beni hafife aldın, kalbimi aldın ve kaçırdın gezegene doğru

pislik içinde buna daha fazla dayanamazdım

şimdi talep ettiğim saygı

bu ilişkiyi kontrol altına aldım

kumanda ettim, patronun oldum senin şimdi lanet olası

demek istiyorum ki beni artık kontrol etmene izin vermeyeceğim

( Beni artık kontrol etmene izin vermeyeceğim hımmm, rahmetli Mj ‘ de bir çok şarkısında, röportajında kontol edilmeye izin vermeyeceğinden dem vurmuyor muydu? He amk he ben uyduruyorum bunları, komplo teorisi üretiyorum, bunların hepsi tesadüf. MJ’nin bu mesajları vere vere ölmesi tesadüf, Eminem’in Gaga gibi bir karı tarafından ödül töreninde göstere göstere tehdit edilmesi tesadüf. Lady Gaga gaz çıkarmıştı Eminemin suratı da ondan öyle çarşamba pazarına döndü amk he )

bu yüzden iyisi mi beni duy, beni sahiplendin

sana hayatımı verdim, tamamen sadıktım sana seninleyken

geri ödeme aldığım bütün yollar kapandı

bu lanet çuval gibi eşofmanları nasıl giydiğime bak, işe dağınık gitmek

her zaman acelede sana geri dönmek için, seni henüz duymadım

beni tebrik ettiğini, saygıyı hak ettiğimi söylemen bir defaya mahsus değildi

mükemmellikten daha az bir şey vermeyerek elimden gelenin en iyisini yaptım

ve biliyorum ki eğer bunu bitirirsem artık geride bir şey bırakmayacağım

ama bana bir merdiven boşluğu gibi davranmaya devam ediyorsun lanet bir basamak çıkma zamanı

ve geri dönecek değilim bu yüzden lanet nefesini tutma

ne yaptığını biliyorsun derine inmeye gerek yok

( çok derine inme fuck the sistem diyor burada eminem el altından)

şey gibi hissediyorum, senin için arkaya yaslandığımda tek yaptığın gülmekti

çünkü bu yeterince iyi değildi kendimi yarıya indirgememi bekledin

ben aniden yapana kadar

sadık olduğumu düşünme

bütün yaptığım rap

herhangi bir taraftayken ay ışığı olamam

ama bu gece sana sayfalarla hizmet ediyorum

seni boşuyorum

git başkasıyla evlen ve onları ünlü yap

ve terk et özgür ol bana yaptığın gibi

onlara ihtiyacın yokmuş gibi davran onlara ve senin için bir değer ifade etmesinler

onları da bana yedirdiğin bokla besle (buraya dikkatinizi şeyettireyim kardeşler, aslında neden bahsettiği gayet açık, altyazı geçmeme gerek yok hehehe) 

seni unutmaya gidiyorum oh

şimdi özelim, ha özel hissettim seninleyken

bütün hissettiğim şuydu

acizlik

bencil bi kaltağa hapis

çiğne beni ve tükür

bunu çok defa hissettim

komik

ve hala buna takılıp kaldım

bıktım bundan ama bıkkınlığım bi bağımlılık değil

senin bağımlılığın bunu aldı

onların onları kindarlaştığı gibi şeytanca

arkadaşlarım bana neden bırakıp gitmediğimi soruyolardı

bağımlıydım

acıya, strese, drama

suda boğuluyordum sanırım bu yüzden karmaşıktım

lanetlenmiş ve kutsanmış

ama bu sefer fikrimi değiştirmeyeceğim

bu uçurumdan tırmanıyorum

ben çekip gittikçe bağırıyorsun özlediğim gibi

ama sende en çok anlam uyandıran insanlarla konuştuğunda

listenden sildin beni

siktir hiphop

seni terk ediyorum, hayat sözüm hizmet edilmiş orospu

ve bu sadece

nakarat:

diğer taraf için çok geç

kovalamaca başladı

Sizi bilmem ama benim anladığım kadarıyla bu şarkıda Eminem sisteme siktiri çekiyor. Recovery albümünün neredeyse tamamı mesaj içeriyor aslında ama en barizi bu şarkıda iletilmiş, yağlaya yağlaya itelemiş lafları Eminem ehehehe.

Eminem’in Lady Gaga ile yaşadığı olayın sadece küçük bir ayrıntı olduğu aşikar. Sistem rahat bırakmayacak, perde arkalarında daha neler yaşandığını Allah bilir. Tek bildiğim Eminem rap müziğini en kaliteli yapan şarkıcılardan biridir ama ilk çıktığında ki popülerliği kaybettiği gibi her geçen gün daha da aşağılar çekilmeye çalışılıyor. Lady Gagaya gelince, o zaten bütün kliplerinde satanist ritüeller yapan, sistemin işaretlerini her klibine, her şarkısına , her ropörtajına taşıyan bir abimiz, pardon ablamız heheheh.  Olmadı bir ara Gaga’nın sikimsonik kliplerini de bir irdeleriz, başka işim yok ya çünkü amk, nerede s.ke sürülmez işler var illa el atacağım.

Haydi bugünlük bu kadar, yatarken camı pencereyi kapatın, kötü alışkanlıklardan uzak durun, ara sıra beni ziyaret etmeyi unutmayın. Allaha emanet, yallah…

 

 

Reklamlar

6 thoughts on “EMİNEM LADY GAGADAN KORKAR DA HANGİMİZ KORKMAYIZ AMK

 1. Lan oğlum takunyacı, sen kimsin bilmiyorum. Eminemle ilgili yazına googleda arama yaparken öyle tesadüfen rastladım, bloga daldım bununla birlikte diğer tüm yazılarını okudum. Yarıldım amk, ciğerimi dağıttın şerefsiz gülmekten geberecektim. Bundan sonra müdaviminim, yaz sürekli takunyacı, yazmazsan çok fena küfür ederim haberin olsun. eline sağlık lan 😀 😀

  • Vay anasını satayım, beni de okuyan bir insan evladı varmış. Eyvallah takunyacı, buyur gel her zaman bekleriz. Gerekli, gereksiz bilgi dağarcığınız eksik kalmasın lan oğlum, ben de burada kendi kendime anırıp duruyorum sanıyordum heheheh

   • Gelicem la takunyacı, ulen bu takunyacı lafını nerenden uydurdun, öldüm lan gülmekten, ellerin dert görmesin emi, gelicem ama devamlı yaz, valla fena kayarım 😀 😀

   • Eyvallah nurullah kardeş ama öyle kayarım mayarım tehlikeli işler bunlar, tatava yapmadan okuyalım heheheh

 2. 😀 😀

 3. Bu ne la, kayışı nerde kopardın la sen 😀 tatava yapmış gibi olmayım ama harbiden kafayı kırmışsın sen bilader, salya saça saça güldüm lan. Lady Gargamel’le ilgili yazını sabırsızlıkla bekliyorum, bu illuminati falan ilgimi çekiyor benim, yaz la ihmal etme 😀

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s